Genel

Sapanca nakliyat

Sapanca nakliyat ihtiyaçlarınızı her zaman talepleriniz doğrultusunda temin ediyoruz. Sakarya ilinin ilçesi olan Sapanca da her daim kapalı kamyon ve kamyonetler ile çalışmaktayız.

Sapanca ve çevresinde çok sayıda çalışanımız ve araçlarımız mevcuttur . Sakarya’da genel şube merkezimiz bulunmaktadır.

Şimdi arayarak fiyat alabilir ,duruma göre bu gün yada illeri tarihlere taşınma rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Tüm alacağınız hizmetlerimizde paketleme faaliyetleri mevcuttur.

sapanca

Sapanca bölgesine özel fiyat indirimleri uygulamamız mümkündür ,yaz ve kış sezonları farklı fiyatlar söz konusu olabilmektedir. Yaz sezonunun açılması neticesinde nakliyat ihtiyaçlarında artış gözlenmektedir.

Tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için sürekli sabit personel ile faaliyet göstermekteyiz , yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmesi adına dayanıklı ekipman ve modelli kamyonlar ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz .Görsellerde görebileceğiniz üzere çalışma tarzlarımız sunulmuştur.

Sapanca nakliye

Sapanca ” İlçesi İstanbul başta olmak üzere civar kentler olan yakınlığı ve bir göl ve yeşillikler beldesi olması sebebiyle son dönemde kısa süreli tatiller için tercih edilmektedir. ” Özellikle Maşukiye önemli yerlerdendir. Çalışanlarımız bölgeye hakimdir , en kısa zaman içerisine adresinize uygun boyutta araç gönderilir. Depodan alınacak yada depoya yerleştirilecek eşyalarınız için çalışmalarımız mevcuttur. Evinizden paketleme yapılarak alınan yükler deponuza ambalajları sökülmeden kalıcı olacak şekilde yerleştirilir.

Şehir içinde ufak boyutlarda eşyalarınız için iki çalışan ve uygun maliyetleri açısından kamyonet araçlarımız yönlendirilecektir. Şehirler arası ihtiyaçlarınız için on teker yada 6 teker Mercedes araçları yönlendirilir. Gereklilik halinde dışarıdan asansör kurulumu gerçekleştirmekteyiz.

  • Sapanca nakliyat çalışmalarınızda ambalajlama mevcut mudur?

Tüm çalışmalarımız her şubemizde olduğu gibi eşyalarınız ambalajlar ve taşınma fiyatına ek olarak yansıtılmaz .